Skip to content

Detonic nga cystitis – Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

Pavlina Yanovna

Written by

Pavlina Yanovna
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Mbi 50% e grave në UE ka simptoma gjithnjë e me përvojë të cystitis ose ballafaqohen me sëmundje më të rëndë. Për trajtimin e kësaj sëmundje dhe pasojat e saj është zhvilluar Pills Detonic. Sipas statistikave të Organizatës Botërore të Shëndetësisë: gratë vuajnë cystitis në 30 herë më shpesh se meshkujt. Kjo është një shtesë të destinuara kryesisht për gratë (si përbërja përfshin komponentët e nevojshme nga ana e trupit të femrës) dhe kështu, le vështrim është në atë që përbën një shtesë.

Çfarë është Detonic?

Detonic është pilula për trajtimin e

18 Detonic nga cystitis  Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar

cystitis, përkatësisht marrjen qafe urgjencë konstant, dhimbje dhe

inflamacion i mukozës. Bazuar në 100% e përbërjes natyral dhe natyrore. Efekti në mukozës – uljen e inflamacionit dhe kështu të hequr simptomat e sëmundjes, dhe pas plotësisht sëmundja vetë

.

Produktet plotësojnë rregulloret teknike të Bashkimit Doganor.

Si duket Paketimi:? Sa pilula

Paketimi fotot që kemi parë më sipër. Ajo është e bardhë me flecks bruz, më vonë ne do të shtoni disa foto shumë.

Paketa përmban vetëm 15 tableta. E cila është e mjaftueshme, në bazë të normave të ndryshme të aplikimit në 5 -. 8 ditë

Përbërja e tableta Detonic

Një pjesë e Detonic përfshin një numër të madh të vitaminave dhe mikroelemente, që e bën atë edhe komplekse për të mbrojtur trupin. Por komponentet kryesore aktive, të cilat përdoren për trajtimin e cystitis është:

 1. Lingonberry ekstrakt – përmban Arbutin, yndyrore vajra, bioflavonoids, taninet. Pasur në vitamina A dhe C. diuretik ndikon proceset në trup, e ka efektin anti-inflamator në mukozës. Ajo ka veti antivirale dhe tonik.
 2. bearberry ekstrakt – kjo është një barishte mjaft e zakonshme për trajtimin e problemeve të femrave. Është përdorur në shumë mjetet juridike kundër cystitis. Ajo është e përbërë nga tanin, acid gal, hydroquinone dhe komponentëve të tjerë. Ajo ka veprim baktericid dhe antiseptik në kanalet urinare dhe trupin në përgjithësi.
 3. Horsetail ekstrakt – përmban sasi të mëdha të acideve organike, gjithashtu acid silicik, taninet, flavonoids. Përmirëson mbrojtjen e trupit ndaj mikrobeve patogjene dhe bakteret. Për shkak të përmbajtjes së

  lartë të silikonit ndikon pozitivisht në funksionimin e indit lidhës dhe mukozën. Një pastrues natyral i trupit.

 4. Boronicë ekstrakt – ajo përmban një shumë të Arbutin. Ajo është gjithashtu burimi kryesor i komponimeve polyphenolic. Rrit përmbajtjen e acideve në uretrës, e mbrojtur atë nga bakteret. Ka efekt anti-inflamator.
>>>>  Cyto Forte - opinionet, çmimeve, ku për të blerë, përbërësit, si e bën këtë punë?

Gjithashtu Detonic përfshin një numër të madh të vitaminave: A, B1, B3, B5, D3, B9, B6, vitaminë E. Më e rëndësishme është vitaminë C . Kjo është një komponent thelbësor në trajtimin e cystitis dhe sëmundjeve të tjera të kanaleve urinare.

Si funksionon Detonic?

 • dhimbje heq, në radhë të parë, ka efekt analgjezik.
 • zvogëlon numrin e udhëtimeve në tualet

  a href Detonic nga cystitis  Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtarDetonic/6.jpg” alt=”” class = “aligncenter” width=”420″ height=”240″ />

  -. Që është, normalizes punën dhe funksionet e sistemit urogjenital

 • Eliminon inflamacion i mukozës. Së pari ka anti-inflamator dhe pastaj anti-bakterial dhe efekt antiseptik.
 • Fully shërojnë cystitis

Para përdorimit, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj!

Manual Detonic

Bëni Detonic vetëm. Vetëm ndiqni udhëzimet, e cila shtrihet në paketën:

 • Pini 1 tabletë -. 2 herë në ditë
 • Bëni mjet për 30-60 minuta para ngrënies, dmth. në një stomak bosh.
 • Pini shumë pilula e ujit -. Një minimum prej 150 ml (vetëm ujë)
 • Kursi 28 -. 30 ditë

udhëzime më të hollësishme të vendosura në paketë.

Kundërindikimet dhe Side Efektet

Nuk rekomandohet për njerëzit që kanë intolerancës individuale për komponentët. Njerëzit me alergji ndaj ndonjë komponente.

gjithashtu e pamundur për të pranuar gratë që janë aktualisht shtatzënë apo gji.

Ku për të blerë Detonic?

Detonic për të blerë në farmaci është e pamundur, sepse ajo mund të blihen

në faqet zyrtare të shpërndarësit. Çfarë është dallimi faqet e internetit zyrtare nga mashtrimet me faqet mashtruese shitur rreme. Për të kuptuar këtë shumë e thjeshtë, për shkak se çmimi mund të jetë shumë i ulët – deri në …, e cila nuk është e vërtetë. Blej Detonic, çmimi i të cilit është i vërtetë (Zakonisht …) në furnizuesit faqen zyrtare:

>>>>  Presuren Cardio - farmaci, opinionet e vërtetë, blej tani, Çmimi

Kosto: Çmimi

Çmimi i Detonic është … me zbritje. Stock e mallrave në dyqanet zyrtare nuk janë gjithmonë. Por, ajo është e mjaftueshme për të pritur pak dhe ju mund të urdhërojë këto pilula në të mirë për veten kosto.

Previous article

Lexopol kapsula për potencë - opinionet, çmimeve, ku për të blerë, përbërësit, si e bën këtë punë?

Next article

Detonic nga hipertensioni - Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar