Skip to content

Keto Guru – Si funksionon kjo gjë? Çfarë është ajo? sa kushton?

Pavlina Yanovna

Written by

Pavlina Yanovna
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Sot, dietat keto janë shumë të popullarizuara në mesin e atyre që duan të heqin qafe paund shtesë. Baza e kësaj diete gënjeshtrave lartë në yndyrë, të moderuar – proteina dhe të ulët – karbohidrate. Kështu, trupi ka të procesit për energji yndyrë vet. Sot kjo mund të arrihet edhe më lehtë se dieting me përdorimin e Keto-Guru .

Unique shtesë në një bazë natyrore do t’ju ndihmojë të humbur peshë të natyrshme, pa uri, swings humor dhe siklet të vogël!

Indikacionet: për të pranuar

Produkti është i përshtatshëm për

7 3 Keto Guru  Si funksionon kjo gjë? Çfarë është ajo? sa kushton?

njerëz të çdo moshe që dëshirojnë të humbur

peshë pa dëm për shëndetin.,

Çfarë është Keto Guru

Kur dietë keto trupi hyn në një shtet të ketosis (uria karbohidrate i qelizave në të cilat transformimi i nënlëkurës yndyrë në energji). Ndërsa në mëlçi prodhon ketones, të cilat janë burimi kryesor i energjisë për të trurit gjatë periudhës së ketosis. Ata të parandaluar yndyrë dhe ushqyer indeve të muskujve.

Për të arritur ketosis me një dietë kërkon 7-10 ditë. Kur ju merrni një keto-Guru, kjo periudhë është reduktuar në 40-50 minuta! Pastaj fillon një të shpejtë, e natyrshme, dhe më e rëndësishmja – absolutisht i sigurt se procesi i humbjes së peshës. Produkt ka provuar klinikisht efektive dhe miratuar nga dietitians.

Përfitimet e plotësuar Keto-Guru

Ky mjet ka një numër të avantazhe në krahasim me metodat dhe mjetet tjera për humbje peshe

 • perberje natyral;
 • sigurinë shëndetësore;
 • efikasitet të lartë;
 • garantohet veprim të shpejtë;
 • aktivizimin e proceseve metabolike;
 • yndyrë fuqishëm djegur efekt;
 • eliminimin e celulitit;
 • përmirësuar tretje;
 • shtypur oreksin e tepruar;
 • ruajtjen e mases muskulore;
 • ulja e nivelit të glukozës në gjak;
 • mbushje mungesë të mineraleve dhe vitaminave;
 • sigurimi i energjisë, efekt tonik;
 • një sistem të forcuar imunitar;
 • shije të këndshme;
 • çmim të volitshme.
>>>>  Папинол | Papinol - farmaci, opinionet e vërtetë, blej tani, çmimi

certifikatat e cilësisë së plotësuar Keto Guru

Objekti ka

disa certifikata konfirmojnë cilësinë e tij dhe sigurinë, tha në konferencën vjetore të imunologji dhe të ushqyerit, patentuar dhe të licencuar.

Përbërja e tabletave shkumëzuese keto-Guru humbje peshe

mjeti unike formula e strukturës së përbëhet nga përbërësit aktiv mëposhtme fizikë:

 • acid aminobutyric – përmirëson gjumin dhe gjendjen emocionale, eliminon nervozizmi, aktivizon proceset metabolike;
 • L-glutamine – rrit durimin, heq lodhjen, ka efekt anti-stres;
 • magnez – përmirëson përqendrimin dhe vëmendjen, aktivitetin e trurit dhe aktivitetin motorik;
 • kalium – pengon dobësi të muskujve dhe zhvillimin e të ashtuquajturës “keto-grip”;
 • Vitamina B – reduktuar niveli i kolesterolit të aktivizuar procesin e konvertimin yndyrna në energji, mbështet sistemin e tretjes dhe zemrën

  5 48 Keto Guru  Si funksionon kjo gjë? Çfarë është ajo? sa kushton?

  li>

.

udhëzimet e përdorimit Keto Guru

plot gjallëri shpërndarjen tabletë në një xhami me ujë në temperaturën e dhomës. Bëni pije 1 herë në ditë gjatë mëngjes për 30 ditë.

Kundërindikimet Keto Guru

Intolerancës e komponenteve të veçantë, të fëmijërisë, shtatzanisë dhe laktacionit.

Efekti Side Keto Guru

doza e përshkruar efektet anësore janë vërejtur.

Aplikimi i shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji

Përdorimi në shtatzëna dhe lactating ndaluar.

Fëmijët

lejuar të përdorin të plotësuar 18 vjet

Termat dhe kushtet e magazinimit

Të gjitha informatat në lidhje me jetën shelfin dhe magazinimin dhe mjetet mund të gjenden në manual dhe në detergjent.

Komente Customer mbi përdorimin e keto-Guru

Lyudmila, 34

Falë përdorimit të keto-Guru, kam rënë 12 paund në vetëm një muaj. Ndërsa unë nuk kanë vuajtur nga uria, procesi ka ndodhur natyrshëm dhe lehtë! Rekomandoni!

Anna, 28 vjet

tablet

Great, shumë efektive dhe për të parandaluar ri-rekrutimin

e peshës, pasi kjo ndodh pas dietat e zakonshme.

>>>>  Pain Relief Llaçe - komente negative, mendimet, çmimi, faqen zyrtare

Elena, 32 vjet

Minus 16 paund në 30 ditë! rezultat i madh! Unë kam futje reduktuar karbohidrate dhe të bëjë ushtrime të lehta, por merita kryesore i takon tableta Keto-Guru. Easy dhe humbje peshe efektive!

Daria, 36 vjet

Unë kam një metabolizëm të ngadalshëm, dhe unë nuk mendoj se pilula mund të ndihmojnë, por ende ka vendosur të rrezikojnë atë. Për muajin rënë 18 paund! Rezultati është ruajtur, edhe pse ai ka qenë gjashtë muaj!

Ku mund të blej keto-Guru për humbje peshe

Suplementi mund të blihen direkt në faqen e internetit e prodhuesit me një çmim të veçantë të ulët!

Previous article

Bentolit pije për humbje peshe - Komentet negative, mendime, çmimi, website zyrtar