Skip to content

Archive:

Lajme

Peau Jeune Skin care – negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

plakjen e lëkurës është një proces krejtësisht e natyrshme, një nga arsyet kryesore është rënia e acidit Hyaluronic në lëkurë dhe dehidratim të tissues.Dehydration butë, për këtë arsye, të çon në dobësimin e fibrave kolagjenit, humbja e qëndrueshmërisë dhe humbjen e elasticitetit, sagging e lëkurës. Edhe pse procesi i plakjes është mjaft e natyrshme, ne […]

Le Reel – opinionet, çmimeve, ku për të blerë, përbërësit, si e bën këtë punë?

Serum për rinovimin Le Reel është një anti-plakje agjent, vendimtare ndonjë probleme të lëkurës që shfaqen me kalimin e kohës. Humbja e elasticitetit, pigmentim, zmadhuar poret, rrudhat theksuara tani nga e gjithë kjo që ju mund të shpëtoj të në të njëjtën kohë, dhe kjo nuk duhet të mbështetet në “artileri të rëndë”, të cilat […]

Mega Hair – negative komente, opinione, çmimi, faqen zyrtare

Lush flokët e trashë, hedhur në flokët e bukur, ndoshta janë dekoratë më e mirë për çdo vajzë. Por realiteti është se kjo dekoratë për shumë vite mbeti e pakapshme. Për të zgjidhur këtë problem premtuar nga prodhuesit e sprays për rritjen dhe riparimin e flokëve Mega Hair (Mega Hair). Është argumentuar se ky mjet […]

Rritja Foxy Eyes qerpik – farmaci, opinionet e vërtetë, blej tani, çmimi

Foxy Eyes është një produkt tregtohet për të nxitur rritjen qerpik, gjatësinë, plotësinë, dhe trashësi. Ajo gjithashtu punon në vetullat, duke promovuar ushqim gjëndër e flokëve dhe shëndetit për një fund me shkëlqim dhe sy të bukur natyror. Secili tub është premtuar për të dhënë çdo fillesë e qerpikët tuaj vëllimit shtesë dhe forca me […]